ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE SKÓRĘ

OXYBRAZJA TLENOWA
Zabieg polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka z jednoczesną aplikacją tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen pobudza odbudowę włókien kolagenowych, a sól fizjologiczna skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne. Skóra staje się nawilżona, zmiękczona i odświeżona. Zabieg jest przeznaczony dla każdego rodzaju cery - nawet bardzo wrażliwej, silnie unaczynionej i z trądzikiem różowatym.
twarz - 90zł
szyja - 20zł
dekolt - 20zł
plecy - 90zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Zabieg polega na usunięciu warstwy rogowej naskórka, przez co zmniejszają się przebarwienia, spłycają drobne zmarszczki i zamykają się rozszerzone pory. Zabieg zapobiega powstawaniu zaskórników, znacznie zmniejsza się łojotok, oraz spłycają się blizny i rozstępy. Jest to skuteczna, szybka i bezpieczna terapia, która natychmiast zregeneruje, wygładzi i odmłodzi skórę.
twarz - 80zł
szyja - 20zł
dekolt - 20zł
plecy - 80zł

OCZYSZCZANIE MANUALNE
W zabiegu wykorzystywane są chemiczne i manualne sposoby oczyszczania skóry. Zabieg pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju niedoskonałości, po czym skóra staje się wygładzona i rozjaśniona. W skład zabiegu na twarz wchodzi do wyboru - mikrodermabrazja lub kwas migdałowy.
twarz - 130zł
plecy - 100zł
plecy z mikrodermabrazją lub kawitacją migdałową - 130zł

KAWITACJA
Polega na szybkim i skutecznym oczyszczeniu skóry. Podczas zabiegu za pomocą wibracji ultradźwiękowej usuwane są bakterie i martwe komórki naskórka. Zamykają się rozszerzone pory,dzięki czemu skóra staje się wygładzona i rozjaśniona.Zabieg działa kojąco, nawilżająco i regenerująco.
twarz - 80zł
szyja - 20zł
dekolt - 20zł
plecy - 80z

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE

KWAS MIGDAŁOWY
Zabieg delikatnie złuszcza, wygładza, rozjaśnia i regeneruje skórę. Znakomity dla cer problematycznych, może być stosowany również latem.
twarz - 80zł
szyja - 20zł
dekolt - 20zł
plecy - 80zł

RETI FUSION PEEL
Zabieg polegający na kompleksowym działaniu stabilnego 5% retinolu w połączeniu z 10% wit. C i 30% kompleksem antyoksydantów. Wskazaniem do zabiegu są: przebarwienia, fotostarzenie, trądzik, łojotok, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, zmarszczki, wiotkość skóry, rozstępy, blizny.
cena - 250zł

ZABIEGI ODŻYWCZE

INFUZJA TLENOWA - MEZOTERAPIA TLENOWA
Zabieg polega na wtłoczeniu w głąb skóry substancji  aktywnych indywidualnie dobranych do potrzeb. Skóra staje się dotleniona, ujędrniona,oraz poprawia się jej elastyczność i koloryt. Wzmacniają się kruche naczynia włosowate i spłycają drobne zmarszczki.
twarz - 120zł
szyja - 20zł
dekolt - 20zł

AMINO BIO THERAPY
Głęboka regeneracja dla skóry suchej, odwodnione i wrażliwej. Idealny po intensywnym opalaniu.
cena - 120zł

UNITONE TXA + WIT C
Wyrównuje koloryt oraz niweluje zaburzenia pigmentacyjne. Najnowsze odkrycie w kosmetologii w walce z przebarwieniami o podłożu hormonalnym, pozapalnym, posłonecznym.
cena - 150zł

HYDROSPHERIC
Silnie dotlenia i nawilża,idealny dla skór suchych i normalnych.
cena - 130zł

STRONG LIFT
Błyskawicznie modeluje, liftinguje,  wygładza zmarszczki i poprawia owal twarzy.
cena - 150zł

TRANSFORM HA
Terapia z transformalnym kwasem hialuronowym. Daje efekt  głębokiego nawilżenia, zwiększenia gęstości skóry i wypełnienia zmarszczek.
cena - 200zł

CARBO THERAPY
Poprawia owal twarzy w strefie "V", niweluje podwójny podbródek. Dla skór wymagających odżywienia i regeneracji.
cena - 250zł

BO 2 LOOK
Rewolucyjna w redukcji zmarszczek mimicznych. Relaksuje mięśnie twarzy, daje efekt botoksu.

cena - 250zł